Genel Bilgi

Genel Uygulaması
Dersler başlamadan önce üye gelişimlerini en doğru şekilde takip etmek ve kişiye özel çalışma programları hazırlamak için konsültasyon uygulaması yapılır.

15 dk süren bu uygulama sadece ilk ders için geçerli olup daha sonra eğitmen tarafından sürekli güncellenecektir. Ders süresi 55 dk dır. Haftaiçi sabah 07:00 akşam 22:00 Haftasonu sabah 09:00 akşam 18.00 saatleri arasında istediğiniz saate ders alabilirsiniz. 10 veya 20 lik ders paketlerimizin yanısıra tek tek de derslere katılabilirsiniz.

Single Ders
Pilates eğitmeni ve öğrencinin birebir çalıştığı derstir. Eğitimci öğrencisinin dinamik ve statik postür analizi yaptıktan sonra ihtiyaçlarına uygun kişiye özel çalışma programı hazırlar.

Hazırlanan Program öğrencinin gelişimi doğrultusunda herzaman yeniden güncellenir. Biz öğrencilerimize ikili ve üçlü olarak yapılacak grup derslerine geçmeden önce özel tekli dersle başlamasını öneririz ki böylece öncelikle egzersizlere alışılsın ve nasıl modifiye edileceği öğrenilsin. Özel dersler, vücut - zihin uyumlu egzersizlere katılmadan önce olması gerekli bir zorunluluktur.

Düet Ders
İki öğrencinin aynı anda eğitmenle çalışmasıdır.Eğitmenimiz sizin ve partnerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir çalışma programı hazırlar. 

Düet çalışma için partnerinizi sizin bulmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca bizde kişileri eşleyebiliriz. Partner bulmada yardım istiyorsanız lütfen istediğiniz günü, zamanı, ve fitness seviyenizi belirten not bırakınız.

Trio Ders
3 öğrencinin aynı anda, bir eğitmenle çalışmasıdır. Eğer pilates de deneyiminiz yoksa, trio ders almadan önce en az 10 adet özel ders almalısınız.

Grup Ders
4 yada 5 kişi olarak hoca eşliğinde yapılan yer (mat) egzersizleridir. Derslerde modifikasyon olarak çeşitli pilates metaryalleri kullanılır. Bunlar Pilates ring(çember), foam roller(köpük silindir)strech band(lastik,bant),small ball(ufak top)ve pilates topudur.